Jak dobrać dodatki do sukni ślubnej?

hotel-jan

Już sam wybór sukni ślubnej przyprawia o zawrót głowy, a co dopiero wybór dodatków! Jeśli nie wiesz jak wybrać dodatki do sukni ślubnej, to skup się na tej treści, a z pewnością po przeczytaniu artykułu znajdziesz odpowiedź na wiele kluczowych pytań.

 

Od czego zacząć?

Aby móc dobrać dodatki, najpierw musisz wybrać suknię. Nigdy nie kupuj dodatków wcześniej, bo nie wiesz tak na prawdę co będzie pasowało. Dopiero wtedy, gdy suknię masz już kupioną, bądź zarezerwowaną będziesz mogła myśleć o dodatkach. Ale jeszcze czeka Cię jeden wybór – zakup butów. Kiedy masz już buty i sukienkę, czas zacząć szukać dodatków. 

Jak dobrać dodatki?

Wszystko zależy od tego czy suknia, którą wybrałaś jest bogato zdobiona, czy raczej skromnie. Jeśli suknia ślubna jest bogato zdobiona, nie należy przesadzać z dodatkami. Warto trzymać się zasady „co za dużo, to nie zdrowo”. Jeśli nie wiesz jak dobrać biżuterię do swojej sukni, dobrze jest udać się do jubilera i pokazać mu zdjęcie sukni. Z całą pewnością bogaty doświadczeniem sprzedawca pomoże dokonać wyboru. Jeśli jesteś zdana na siebie, najbardziej bezpiecznym wyborem będzie klasyczny sznur pereł, stonowane kolczyki i delikatna bransoletka. 

Nie zapomnij o włosach!

Dobierając dodatki warto także pamiętać o dekoracji głowy. Zanim jednak kupisz dodatki do włosów, wybierz jaką fryzurę będziesz miała. Ustal ze swoim fryzjerem co chcesz wpiąć we włosy, a najlepiej wykonaj próbną fryzurę, czy będzie Ci w niej do twarzy wraz z dodatkami. Nie warto przesadzać w tej kwestii. Niekiedy sam welon jest wystarczającą ozdobą.

Choć wybór dodatków nie jest trudny, to kiedy zrobisz to w odpowiedniej kolejności, z pewnością stanie się znacznie łatwiejszy niż przypuszczasz. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Miesiąc poślubny czy warto sobie go zafundować?

Ślub i całe przygotowania z nim związane wymagają od młodych mnóstwa poświęceń oraz ogromnej ilości stresu. Wydarzenie to jest w końcu jedyne w swoim rodzaju, jednorazowe i po prostu wyjątkowe. Nie wolno więc zapomnieć o tym, by przypieczętować nowo zawarty związek małżeński miesiącem miodowym.  Dlaczego warto zafundować sobie miesiąc miodowy? […]