Miesiąc poślubny czy warto sobie go zafundować?

hotel-jan

Ślub i całe przygotowania z nim związane wymagają od młodych mnóstwa poświęceń oraz ogromnej ilości stresu. Wydarzenie to jest w końcu jedyne w swoim rodzaju, jednorazowe i po prostu wyjątkowe. Nie wolno więc zapomnieć o tym, by przypieczętować nowo zawarty związek małżeński miesiącem miodowym. 

Dlaczego warto zafundować sobie miesiąc miodowy?

Nie da się ukryć, że miesiąc miodowy kojarzy nam się z wyjazdem za granicę. Dlatego też często młodzi zastanawiają się czy warto jest fundować sobie taki wyjazd. Otóż zamiast stawiać sobie takie pytanie, warto zadać je trochę w inny sposób. Czy należy Wam się chwila relaksu, romantyczne spędzenie kilku dni sam na sam po tej całej bieganinie z przygotowaniami do ślubu? Zdecydowanie TAK! 

Miesiąc miodowy to czas tylko dla Was!

Miesiąc miodowy jest chwilą, która będzie swojego rodzaju uwiecznieniem tego, co właśnie się wydarzyło. Wstępując w związek małżeński zdecydowaliście się pójść wspólną drogą. Spędzając pierwsze tygodnie sam na sam z całą pewnością wzbogacicie swoją miłość o mnóstwo wspaniałych wspomnień i pięknych chwil. Zdecydowanie warto jest zafundować sobie wyjazd w ciekawe, nowe miejsca. Wspólnie odkryjcie coś, czego do tej pory nie widzieliście. Odwiedźcie miejsca, które razem chcielibyście zobaczyć.Taki wyjazd utwardzi Waszą więź, pozwoli się zrelaksować i zapewni niesamowite wrażenia oraz mnóstwo wspomnień, które z całą pewnością będziecie kojarzyć własnie z własnym weselem.

Miesiąc miodowy, a raczej wyjazd nie musi trwać przecież cały miesiąc. Zaplanujcie sobie wycieczkę w ciepłe kraje na tydzień lub dwa. A jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na egzotyczne podróże, możecie równie ciekawie i miło spędzić czas w kraju. Jest tyle wspaniałych miejsc do okrycia, a Wy macie przed sobą wiele długich lat, by razem podążać nową drogą i odkrywać piękno tego świata. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Plan dnia ślubu. Jak rozplanować czas ? - Poradnik, część1

Dzień zaślubin, to niewątpliwie dzień wyjątkowy, pełen wrażeń, emocji i oczywiście stresu. Jedną z największych obaw, szczególnie przyszłej Panny Młodej jest to, czy aby na pewno uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik? Czy zdążę ze wszystkim? Przecież to najważniejszy dzień w moim życiu i wszystko musi być perfekcyjne! Cóż, […]