Plan dnia ślubu. Jak rozplanować czas ? – Poradnik, część1

hotel-jan

Dzień zaślubin, to niewątpliwie dzień wyjątkowy, pełen wrażeń, emocji i oczywiście stresu. Jedną z największych obaw, szczególnie przyszłej Panny Młodej jest to, czy aby na pewno uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik? Czy zdążę ze wszystkim? Przecież to najważniejszy dzień w moim życiu i wszystko musi być perfekcyjne! Cóż, tego typu obawy i stres temu towarzyszący, to normalna rzecz przy tak ogromnym wydarzeniu. Dlatego też warto jest ustalić sobie odpowiednie plan działania. Jak?

Zaplanuj i realizuj!

Najważniejszy jest dobry plan, a następnie jego konsekwentna realizacja. Pamiętaj jednak, że układając swój „plan dnia ślubu” musisz być szczera sama ze sobą. Na nic zda się podejście typu: „Zdążę!” „Jakoś się wyrobię!”… Jeśli czujesz, że na pewne etapy potrzebujesz więcej czasu, to nie krępuj się go użyć! Lepiej, żeby zostało Ci 5 lub 10 minut wolnego, niż żebyś robiła coś w biegu.

Krok po kroku

Plan dla tego wyjątkowego dnia powinnaś ułożyć najpóźniej na tydzień przed wielkim wydarzeniem. Skrupulatnie realizować wszystkie obowiązki tak, aby jak najmniej zostało na koniec.

Jeśli to konieczne, poproś o pomoc

Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystać z pomocy specjalisty, który na co dzień zajmuje się organizacją wesel. Z pewnością jego porady okażą się bezcenne! Jeśli natomiast nie masz takiej możliwości, to zwróć się o pomoc do najbliższych. Rodzeństwo czy świadkowie z pewnością chętnie pomogą w przygotowaniach – odbiorą kwiaty czy załatwią inne drobiazgi.

Zrelaksuj się

Aby plan dnia się powiódł, musisz być wypoczęta i zrelaksowana. W związku z czym już na dzień przed ślubem postaraj się, aby we wszelkich obowiązkach ktoś Cię wyręczył, a Ty oddaj się błogiemu relaksowi. Rozluźnij się, pójdź do manicurzystki, a nawet masażystki, aby zarówno Twoje ciało jak i umysł zaznały błogiego relaksu. 

Mając odpowiedni plan działania i będąc wypoczętą z pewnością w dniu ślubu obudzisz się we wspaniałym nastroju i ze spokojem wykonasz każdy krok ze swojego precyzyjnego planu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską?

O tym, że ślub jest wyjątkowym i jednym z najważniejszych dni w życiu każdej pary już wiemy. To, że zdjęcia z ceremonii czy wesela są znakomitą pamiątką, również każdy jest świadomy. Niestety wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę, że do wielkiego albumu wspomnień może trafić nie tylko sesja nowożeńców. Sesja […]