O czym powinna pamiętać każda młoda para?

hotel-jan

Planując ślub musimy myśleć o wszystkim, a bardzo często zapominamy o najbardziej przyziemnych podstawach. Zastanawiasz się zapewne, o czym nie może zapomnieć? Oto kilka niezwykle istotnych kwestii, o których rzadko się mówi, a jeszcze rzadziej pamięta. 

Relaks

Ostatnie dni tuż przed weselem, to jazda na wysokich obrotach. Z całą pewnością będziecie już zmęczeni zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dzień przed weselem powinniście więc się zrelaksować. Warto o tym pamiętać układając plan i organizując wesele. Znajdźcie kogoś, kto załatwi ostatnie sprawy i pomoże Wam znaleźć czas dla siebie na odrobinę relaksu.

Sen

Odpowiednia ilość snu, to podstawa dla dobrego samopoczucia. A przecież w tym wyjątkowym dniu każda Para Młoda chce wyglądać i czuć się zjawiskowo. Nie przedłużaj więc niczego, tylko weź relaksacyjną kąpiel i o godzinie 21:00 ułóż się wygodnie do snu. Postaraj się zasnąć w miarę szybko, choć nie będzie to łatwe, ale musisz pamiętać że potrzebujesz pełnych 8h snu. 

Odpowiednie nastawienie o poranku

W tym wyjątkowym dniu warto jest wstać z pozytywnym nastawieniem. Nie zamartwiaj się, czy uda się wszystko zapiąć na ostatni guzik, czy na pewno o niczym nie zapomniałaś i czy wyrobisz się w czasie. Jeśli odpowiednio zaplanujesz swój dzień ślubu, z pewnością zmieścisz się w czasie. 

Śniadanie

Choć bez wątpienia stres zaciśnie Ci żołądek, pamiętaj że nie możesz pójść do ołtarza głodna. Musisz zjeść konkretne śniadanie, gdyż będzie to jedyny posiłek, który musi dać Ci siłę, aż do przyjęcia. Jeśli nie masz motywacji do tego by sięgnąć po śniadanie, pomyśl sobie co się stanie, kiedy w Kościele zacznie Ci burczeń w brzuchu? Nie wspomnę już o tym, że możesz zwyczajnie zasłabnąć – emocje, stres i głód to pewna wpadka! A przecież ten dzień musi być wyjątkowy, nieprawdaż? 

Przyjęcie 

Bardzo często narzeczeni zapominają również o tym, aby zwyczajnie czerpać radość z tego wyjątkowego dnia. Przyjęcie weselne jest w końcu tez dla Was i tak samo jak goście powinniście czerpać radość z każdej chwili. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dworek Arkadia - idealne miejsce na wesele w Lublinie

Wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych etapów w życiu każdego z nas. Jeszcze zanim podejmie się odpowiednie kroki aby zrealizować to marzenie, w głowie rodzi się piękny obraz wspaniałego przyjęcia rodem z bajki. Cóż, każda kobieta marzy o tym, aby dzień jej ślubu był dniem wyjątkowym, pięknym, bajecznym i […]