Dworek Arkadia – idealne miejsce na wesele w Lublinie

hotel-jan

Wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych etapów w życiu każdego z nas. Jeszcze zanim podejmie się odpowiednie kroki aby zrealizować to marzenie, w głowie rodzi się piękny obraz wspaniałego przyjęcia rodem z bajki. Cóż, każda kobieta marzy o tym, aby dzień jej ślubu był dniem wyjątkowym, pięknym, bajecznym i niezapomnianym. I takim może się stać, jeśli wybierzecie Dworek Arkadia, który jest idealnym miejsce na wesele w Lublinie.

Dlaczego Dworek Arkadia?

Tego miejsca nie trzeba jakość szczególnie zachwalać, ponieważ broni się samo. Już na pierwszy widok po prostu zapiera dech w piersiach. Ekskluzywne, eleganckie, przestrzenne miejsce, gdzie można pomieścić na prawdę ogromną ilość gości! Dworek Arkadia oferuje bowiem dwie sale – balową i kryształową. W sali balowej pomieści aż 350 osób, a w kryształowej do 150! To pozwala każdemu na wyprawienie wesela o jakim zawsze marzyli!

Nie tylko przyjęcie weselne

Dworek Arkadia poza organizacją przycięcia weselnego, oferuje także pełną obsługę oraz nocleg. To ma niebagatelny wpływ na jakość całej imprezy. Piękne pokoje z jeszcze piękniejszym widokiem na zalesione tereny pozwala zrelaksować się i wypocząć. Goście weselni z całą pewnością docenią fakt, że Para Młoda zadbała o to, aby sala weselna zapewniała również nocleg. 

Profesjonalne usługi

Decydując się na organizację wesela w Dworku Arkadia w okolicach Lublina, możesz mieć pewność, że ten dzień będzie wyjątkowy. Zadba o to obsługa, która zapewnia profesjonalną usługę. Bogate menu, szeroki wybór i oczywiście profesjonalna obsługa pozwoli cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Zaplanuj swój wielki dzień!

Jeśli planujesz wesele i poszukujesz sali usytuowanej niedaleko Lublina, to Dworek Arkadia będzie idealnym wyborem. Nie wierzysz? Zapoznaj się z komentarzami, a z pewnością Twoje wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Plan dnia ślubu. Jak rozplanować czas ? - Poradnik, część2

Przygotowanie odpowiedniego planu działania i adekwatne rozplanowanie czasu w dniu ślubu ma kluczowe znaczenie. Od tego bowiem zależy nie tylko jak będziemy się czuć na własnym ślubie, ale także to, czy wszystko wypadnie tak jak powinno. Oto prosty, a zarazem konkretny plan dnia ślubu. Pobudka Po pierwsze pod żadnym pozorem […]