Lublin i okolice – na jakie usługi cateringowe warto się zdecydować?

hotel-jan

Kiedy organizujemy wesele, szkolenie, konferencję czy inne, podobne wydarzenia, jednym z kluczy do ich sukcesu jest właśnie dobór odpowiedniego cateringu. Jeżeli nasi goście będą zadowoleni z jedzenia, które im zaserwujemy, będzie to dla nas olbrzymi plus, jeśli jednak jedzenie będzie po prostu słabej jakości, może sprawić to, że w kuluarach o nas – organizatorach – będzie się mówić, lecz niekoniecznie dobrze.

Jak jednak wybrać dobry catering? O jakich praktykach pamiętać i na co zwracać uwagę? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Dodatkowo podpowiemy Wam, gdzie warto szukać cateringu, jeżeli Wasze wydarzenie ma odbyć się w Lublinie lub w jego okolicach. Ruszajmy!

Dobry kontakt z firmą cateringową

Gdy poszukujemy firmy cateringowej, najczęściej jednocześnie kontaktujemy się przynajmniej z kilkoma firmami, aby uzyskać od nich oferty, by później móc je porównać. W tym przypadku powinniśmy zwrócić dużą uwagę na to, jak dana firma podchodzi do Was, czyli nowego, potencjalnego klienta. Oczywiście istotne jest to, czy ktoś będzie dla nas miły, lecz pamiętajcie również o tym, by zastanowić się nad tym, czy do firmy łatwo się dodzwonić, jak szybko odpisują na Wasze maile oraz czy propozycji menu wraz z wyceną pojawi się w terminie, który określiła dana firma na samym początku. Jeżeli kontakt będzie trudny, a terminy będą się przesuwać, warto poszukać innych ofert – w końcu zależy nam na firmie, która będzie do nas podchodziła w sposób profesjonalny.

Czas próbowania!

Kiedy dostaniemy oferty, które nas zainteresują, powinniśmy koniecznie sprawdzić, czy dane dania nam smakują. Jest to bardzo często praktykowane w przypadku wesel, jednak praktyka ta powinna być znacznie bardziej powszechna. Oczywiście warto spróbować tego, czego będziemy oczekiwać na naszym wydarzeniu – mogą to być konkretne potrawy, ale liczy się głównie to, aby np. próbować kuchni polskiej, jeżeli to właśnie ona nas interesuje.

Jeżeli okaże się, że zaproponowane dania nam nie smakują – nie oszukujmy się, lepiej już nie będzie. Kucharz, który je przygotowywał, na pewno wiedział o tym, że mają to być dania pokazowe, więc jeżeli nawet w takim przypadku wypadły one blado, w najlepszym razie podczas właściwego wydarzenia jakość i smak będą na podobnym poziomie.

Czytaj opinie i rób to uważnie

Otacza nas wiele firm, wiele ofert i bardzo często mamy problemy z dokonaniem wyboru – tyczy się to nie tylko samego cateringu, ale również wszystkich produktów czy usług, na które decydujemy się każdego dnia. Jak sobie pomagamy? Oczywiście szukamy opinii, recenzji i poleceń. Podobnie polecamy uczynić w przypadku cateringu, jednak warto być uważnym! W sieci pojawia się coraz więcej opinii, które są… po prostu kupione i niekoniecznie prawdziwe. Jeżeli natrafimy na firmę, która posiada dużą ilość opinii, która pojawiała się w małym odstępie czasu lub na stronach/forach, które wyglądają archaicznie, powinna zapalić się nam czerwona lampka. Takie opinie mogą być kupione! Jeżeli trafiamy na opinie o danej firmie, radzimy sprawdzać konta, z których zostały one wystawione – wtedy łatwo zobaczyć, czy mamy do czynienia z prawdziwym użytkownikiem, czy z osobą, której zadaniem jest pisanie jedynie pozytywnych opinii w sieci.

Czas na dania specjalne!

Musimy zdawać sobie sprawę, że niemal zawsze przynajmniej jeden z naszych gości będzie przebywał na specjalnej diecie – będzie on wegetarianinem, weganinem, będzie na diecie paleo a może po prostu będzie miał problemy z laktozą albo glutenem. Oczywiście w tym przypadku pojawia się też aspekt dość szeroki, a mianowicie wszelakie alergie pokarmowe. Skutkuje to tym, że w pierwszej kolejności jako organizatorzy musimy zdobyć informacje o żywieniowych preferencjach naszych gości, później zaś dostarczyć im posiłki, które będą mogli (i chcieli) spożywać.

W takim przypadku zawsze powinniśmy upewnić się, że dla danej firmy nie będzie problemem to, że takie dania będą nam potrzebne – konkrety zaznaczmy już na początku kontaktu z daną firmą. Dużym plusem w tej sytuacji jest fakt, że tak różnorodne preferencje żywieniowe są obecnie tak popularne, że niemal na pewno nie będziemy mieli problemów z tym, aby uzyskać specjalne dania dla naszych gości.

Catering w Lublinie i okolicach – co wybrać?

Jeżeli poszukujesz cateringu właśnie w Lublinie lub okolicach, koniecznie zapoznaj się z ofertą Dworku Arkadia! Mają oni w swojej ofercie nie tylko catering, który obowiązuje w ich lokalu (który jest idealną opcją na wesele, szkolenia, chrzciny, komunie czy nawet konferencje – koniecznie sprawdź jego ofertę pod adresem www.dworekarkadia.pl – w końcu oferują nawet 500 miejsc dla Twoich gości!) – catering dostępny jest również w przypadku wydarzeń organizowanych w innych lokalach. Kucharze zatrudnieni przez Dworek mają wiele lat doświadczenia i specjalizują się nie tylko w kuchni polskiej, lecz również międzynarodowej. Stawiają jednocześnie tylko na składniki wysokiej jakości, a jedzenie jest nie tylko pyszne, ale również znakomicie prezentuje się od stron y wizualnej. Kliknij link i dowiedz się więcej – dworekarkadia.pl/uslugi-cateringowe.html – jesteśmy pewni, że catering Dworku Arkadia spełni Twoje oczekiwania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

O czym powinna pamiętać każda młoda para?

Planując ślub musimy myśleć o wszystkim, a bardzo często zapominamy o najbardziej przyziemnych podstawach. Zastanawiasz się zapewne, o czym nie może zapomnieć? Oto kilka niezwykle istotnych kwestii, o których rzadko się mówi, a jeszcze rzadziej pamięta.  Relaks Ostatnie dni tuż przed weselem, to jazda na wysokich obrotach. Z całą pewnością […]